B2B Login 0 Kurv
Tilføjet til kurv
    You have items in your cart
    You have 1 item in your cart
    Total
    Videre Fortsæt shopping

    FRANCHISING

    ALLSIZE COMPANY GROUP er altid interesseret i nye potentielle franchise-partnere.

    Vores mål, om at gøre en forskel for kunden, gør vi gerne sammen med de rigtige partnere.

    Interesseret i at blive franchising-partner? Kontakt da venligst en af vores agenter / distributører i dit land eller område.

     

    SVERIGE / DENMARK

    Morten Boeje Hansen mbo@allsize.net

     

    POLEN

    B&B Moda Consulting; Andrzej Berger Jankowski biuro@maximoda.pl, berger@allsizeman.eu

     

    HOLLAND/ LUXENBORG/ BELGIUM

    A en G Fashion; Hans & Freek allsizeshop@modeplus.nl, aeng@modeplus.nl

     

    SYD TYSKLAND/ ØSTRIG / SCHWEIZ

    Abraxas; Siegfried Klecker abraxas-sportswear@t-online.de

     

    NORD TYSKLAND

    Int. Sales Manager; Morten Boeje Hansen mbo@allsize.net

     

    NORGE

    Trend Factory; Jørgen Hem  j@hem1.no

     

    FRANKRIG

    Thierry Care  tiscare@modulonet.fr  & Jean Marc Dufleid  jm.dufleid@gmail.com

     

    SPANIEN

    Int. Sales Manager; Morten Boeje Hansen mbo@allsize.net

     

    ITALIEN

    Big & Tall; Franco Peri  info@bigandtall.it

     

    GRÆKENLAND

    Santana; V. Elmaliotis v.elmaliotis@santana.gr

     

    FINLAND

    M.U. Agency Oy; Marco Utriainen  m.utriainen@kolumbus.fi

     

    UNGARN  

    Borsos Marianna  borsos@printal.hu

     

    RUSLAND  

    Gatex Agency; ml@gatex.ru, sale@gatex.ru

     

    USA

    Sales Manager; Jørgen Hem  hem@allsize.net

     

    STORBRITANIEN

    Sales Manager; William Heaton  wheaton@saville-heaton.co.uk

     

    IRLAND

    Sales Manager; William Heaton  wheaton@saville-heaton.co.uk

     

    CANADA

    Sales Manager; Jørgen Hem  hem@allsize.net

     

    ANDRE EKSPORT MARKEDER

    Int. Sales Manager; Morten Boeje Hansen mbo@allsize.net